بازدیدها: 51

مشاوره مدیریت پروژه

بهبود نظام مدیریت پروژه سازمان ها با توجه به فضای رقابتی امروز در بازار های داخلی و بین المللی ، امری ضروری و اجتناب ناپذیر برای هر سازمانی محسوب می شود .

طراحی و استقرار سیستم کنترل پروژه ، برنامه ریزی  ، ارزیابی ریسک و ارزیابی بلوغ مدیریت پروژه پیچیدگیهای بسیاری دارد که تنها با کسب تجربه فراوان در این زمینه می توان مدیریتی اثر بخش و کارا بر پروژه ها اعمال نمود .

بهبود فرآیند مدیریت پروژه  از طریق طراحی و بازنگری سیستم های مدیریتی طبق استاندارد های بین المللی نظیر ISO 10006 و بر اساس مدیریت پروژه PMBOK قابل دستیابی خواهد بود .

بررسی فرصت های بهبود و نقاط قوت سازمان متقاضی و میزان بلوغ مدیریت پروژه با ارزیابی پروژه ها تعیین می گردد و ارزيابي مدیریت پروژه در آن سازمان از طریق مدل های ارزیابی مدیریت پروژه نظیر مدل ارزیابی بلوغ مدیریت پروژهOPM3 ، استاندارد مدیریت پروژه ایزو 10006 ، مدل PRINCE II و….  صورت می پذیرد .

مدیریت پروژه

کارشناسان مجرب و متعهد شرکت نوآوران آروشا با داشتن سوابق درخشان در زمینه مشاوره مدیریت پروژه و استقرار نظام مدیریتی مناسب ، همراه سازمان شما خواهند بود تا اطمینان حاص نمایند بهترین خدمات به شرکت متقاضی ارائه شده است .

عمده خدماتی که شرکت آروشا در زمینه مدیریت پروژه ارائه می نماید به شرح ذیل می باشد :

1) طراحي ،پياده سازي و راهبري سيستم جامع مديريت پروژه بر مبناي استانداردهاي معتبر وشناخته شده جهاني( PMI Standards ،ICB PRINCE2)

2) ارائه خدمات مشاوره در راستاي تشکيل دفتر مديريت پروژه (PMO  در سازمانهاي پروژه محور)

3) ارائه خدمات برنامه ريزي و کنترل پروژه

4) طراحي،پياده سازي و راهبري سيستم مديريت دانش در پروژه ها

5) پياده سازي الزامات راهنماي مديريت کيفيت ISO10006 در پروژه ها

6) مستند سازي پروژه با رويکرد مبتني بر راهنماي PMBOK

 

جهت اطلاع از سایر خدمات شرکت آروشا  و درخواست مشاوره می توانید با شماره های 32243473-026 و یا 09037090121 تماس حاصل نمایید . 

 

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial